środa, 2 stycznia 2019

Kolejni partnerzy projektu „26 jezior. Kajakami Północy po wodach SPK”.


H: Rozrasta nam się rodzina wspierających nasz nowy projekt. Już niedługo zaczniemy tworzenie pierwszego kajaka… a na razie trenujemy na Hańczy w zimowych warunkach.

A kto wskoczył na nasz pokład (ze wsparciem) w ostatnim czasie?  Zobaczcie wpis.

fot. Miłosz, Hańcza zimową porą, takie próby jeszcze w sprzęcie firmowym (WigKayaks

H: Dzięki Adamowi Grzegorzewskiemu  (z Wiosła) poznaliśmy człowieka o wdzięcznym nazwisku. Marcin Bober nam się objawił, a ma on wielkie doświadczenie w budowaniu kajaku typu „skin on frame” … chyba największe w Polsce. 

I od słowa do słowa otrzymaliśmy potężne wsparcie techniczne, bo na pokładzie witamy oficjalnie nowego partnera, którego przedstawiamy w dwóch realizowanych przez niego projektach: Bobrowe Żeremia i Beaver Boats . Linki przeniosą Was w świat naszego nowego partnera projektowego.

Powiem tylko, że kajak, który zbudujemy będzie mocno spersonalizowany. Dostałem od Tomka  bardzo szczegółową instrukcję tego, co i jak mam zmierzyć  (nawet nie podejrzewałem, jak ważna jest np.  szerokość mojej pięści).  Kolejnym etapem będzie stworzenie projektu kajaka grenlandzkiego… który już za chwilę zaczniemy robić w naszym w garażu. 

fot. Hubert, takie falowanie...


H: I jeszcze jedna informacja, bo kolejnym sponsorem oficjalnie została zaprzyjaźniona z nami od lat Kuchnia Tatarska u Alika … Czyli jeszcze "tatarsko" mamy... Robi się nam naprawdę wielopłaszczyznowy projekt.


Zapraszamy na pokład!
(a poniżej widzicie tych, którzy nas wspierają w kolejnym szaleństwie) 
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz