środa, 25 stycznia 2017

w80 sekund... czyli bardzo praktyczne wykorzystanie Wigier

H: Pokazywaliśmy niedawno jak zamarzają Wigry... ładnie zamarzały. Z takim tchnieniem... A teraz czas na bardziej praktyczne zastosowanie tego, co tak spektakularnie zamarzało. Mamy wreszcie lodowisko i pokażemy je na filmie... jak zwykle w 80 sekund.

Film w80 sekund: Wigry... takie lodowisko

zapraszamy do subskrybowania naszego "youtubowego" kanału w80 sekund. Filmy z SuwalszczyznyH: Dziś udało mi się trochę pojeździć na Zatoce Słupiańskiej... a dawno tego nie robiłem. Miłosz ze swoich łyżew wyrósł niestety... dlatego pomagał mi kręcić... a w międzyczasie robił zdjęcia sikorkom. 

fot. Miłosz, takie sikorki koło "lodowiska"
 

 

 

 


PS. I taka ciekawostka... dziś Miłosz został poproszony o dosłanie oryginalnego pliku swego zdjęcia.  A prosił nie byle kto... bo przedstawiciel konkursu Wildlife Photographer of the Year... pierwsza selekcja zatem za nim. Ciekawe co dalej... 

10 komentarzy:

 1. Wow gratulacje Miłosz! Powodzenia!!!

  OdpowiedzUsuń
 2. Zazdroszczę takiego lodu, u nas w Borach Tucholskich przez ustawiczne odwilże lód strasznie chropowaty i niepewny :/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Lekkie chropowatości na Wigrach były także wyczuwalne... ale i tak było OK. Pozdrawiamy Bory Tucholskie (i mieszkańców)

   Usuń
 3. Cudnie! Matka natura Ci sprzyja ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zasadniczo... jak nam wszystkim :) Dzięki

   Usuń
 4. Miłosz gratulacje!!! które Twoje zdjęcie "walczy"?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bocian w zbożu (a właściwie jego wystająca głowa) przeszedł pierwszą eliminację... W sumie w tamtym roku na tym samym etapie przygoda się skończyła (też wszedł w II etap), a wtedy było stado szpaków.

   Usuń
  2. Być może się mylę, bo jestem laikiem w tej dziedzinie, ale wydaje mi się, że nawet to, że przeszedł pierwszy etap pozytywnie to już ogromna wygrana, tam na pewno tysiące zdjęć trafia. Ale trzymamy kciuki :)

   Usuń
  3. Też tak uważam :)Zobaczymy jak się sprawy potoczą...

   Usuń