wtorek, 9 stycznia 2018

Ruszamy z Klubem NiespokojnychH: Niniejszym powołujemy do życia Klub Niespokojnych. Nazwy chyba nie trzeba tłumaczyć... przynajmniej dlaczego w nazwie znalazło się słowo "niespokojnych".  Mamy partnera akcji  - Bibliotekę Państwowej Szkoły Zawodowej im. prof. Edwarda F. Szczepanika w Suwałkach… mamy już pierwszego (sprawdzonego przez nas) sponsora, firmę CELS… tylko działać. 
Działamy zatem...  z Bartoszem Stróżyńskim.
 

H: Pierwszym, takim objawieniem i nieoficjalnym gościem naszego nieistniejącego wtedy formalnie klubu, był Paweł Młodkowski – fotografik i paralotniarz (pisaliśmy o wizycie Pawła i o tym,  ja go powiesiliśmy - zobacz wpis ). Zaprosiliśmy Pawła na Suwalszczyznę, ale zrobiliśmy tylko spotkanie w mojej szkole… i teraz bardzo żałuję, że tylko w ZST… Chyba Paweł musisz jeszcze raz przyjechać…

fot. Hubert, Paweł Młodkowski na spotkaniu z młodzieżą w ZST (z wpisu historycznego)
 


H: Teraz zaprosiliśmy Bartosza Stróżyńskiego, który już 19 stycznia pojawi się na naszym Biegunie, na Suwalszczyźnie.
Ale wcześniej było spotkanie z Alicją Sasin z biblioteki przy PWSZ, która oczywiście podchwyciła pomysł i kolejny wspólny projekt chyba się materializuje.  

fot. Bartosz Stróżyński

H: A Bartosz to  człowiek zafascynowany Arktyką i Antarktyką,  fotograf podwodny, podwodny operator filmowy, kompozytor, autor tekstów i producent projektów multimedialnych ( np. Trzy Sztuki w Arktyce) w auli PWSZ w Suwałkach opowie nam o swoich przygodach i pewnie o nowej książce. 

fot. Bartosz Stróżyński


H: Bartosz już raz był wspomniany na naszym blogu. Udostępnił nam nawet kilka swoich zdjęć do tekstu o Biegunach (czyli o takich ludziach niespokojnych właśnie) - zobacz ten wpis.

Tak było wirtualnie (bo takie były nasze kontakty)… a już niedługo spotkamy się w świecie rzeczywistym. I Wy też możecie w tym spotkaniu uczestniczyć.

Kiedy?  19 stycznia 2018 roku (piątek), godz. 18.30
Gdzie? aula PWSZ w Suwałkach, ul. Noniewicza 10

Wstęp wolny i  bardzo mile widziany!

W programie: spotkanie z autorem,  prezentacja multimedialna i wystawa fotograficzna.
--------------------------------------------------------------------------------

Sponsorem  wizyty Bartosza Stróżyńskiego w Suwałkach jest wspominana firma CELS
 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz