poniedziałek, 28 listopada 2016

Finał naszego projektu (Wy)nurzeni. Ekspedycja wigierska… już w sobotę.


H: 3 grudnia o godzinie 18.00 w Auli PWSZ startujemy z zakończeniem. Takie zestawienie…   Na początek proponujemy  krótką zapowiedź filmową.

 Taka zapowiedź filmowa relacji z projektu (Wy)nurzeni. Ekspedycja wigierska 
montaż, scenariusz, reżyseria: Hubert Stojanowski, zdjęcia: Miłosz i Hubert Stojanowscy, Ewa i Łukasz Drucis, Emil Sieńko, muzyka: OTAKO
czas trwania 1.49
H: Przez kilka miesięcy nurkowaliśmy, chodziliśmy, fotografowaliśmy i filmowaliśmy w Wigierskim Parku Narodowym. 11 jezior, 4 rzeki… wiele obszarów ochrony ścisłej. W sobotę będziemy się „wynurzać” filmowo… ale i muzycznie, bo zagra dla nas OTAKO (zespół wielokrotnie przeze mnie na tym blogu przywoływany… a do tego wciąż w filmach muzycznie wykorzystywany w moich filmach i prezentacjach).  

Projekt jednak formalnie się nie kończy, bo tak bliżej lata odbędzie się druga część w Muzeum Wigier. Otworzymy wystawę (zdjęcia z projektu) i… może coś jeszcze.


Teraz jednak jeszcze raz  zapraszamy wszystkich 3 grudnia (sobota) o godzinie 18.00 na Aulę PWSZ (naszego współorganizatora)… Zaczniemy koncertowo, potem będzie filmowo, a na koniec „alikowo” (czyżby Kuchnia Tatarska u Alika?). Taki mamy plan. 

Koniec i bomba[1] , kto nie przyjdzie… ten trąba…(usprawiedliwienia tylko od lekarza)
[1] jest to świadome nawiązanie nie tylko do słów Gombrowicza, ale także do jednego z utworów OTAKO… „Tyka, tyka bomba”. --------------------------------------------------------------------------------------

 GŁÓWNY PARTNER EKSPEDYCJI:

Sprzęt do fotografii podwodnej użyczyła firma
1 komentarz:

  1. było super! więcej takich finałów!!!! Gratulacje!

    OdpowiedzUsuń